356300015_3382816648696567_8818465983152676285_n

Odbierz bezpłatny poradnik do stylizacji fryzur. "Najlepsze produkty do stylizacji fryzur"

Dowiedz się jak dopasować produkty, aby fryzura pozostała czysta i trwała.

Poznaj najlepsze woski i lakiery, aby nie wyrzucać pieniędzy na nietrafione utrwalacze.

Zapisz się i odbierz bezpłatnie poradnik "Najlepsze produkty do stylizacji fryzur."

     Poradnik to nie tylko spis kosmetyków, ale pełen opis poszczególnych produktów z uwzględnieniem stron gdzie możesz je zamówić. Czytając go dowiesz się czym można zastąpić dany kosmetyk w sytuacji kiedy pojawią się braki ma stronach internetowych.     

Czytając ten poradnik:

Dla kogo przeznaczony jest poradnik?!

Dla stylistów fryzur, którzy nie wiedzą jakich produktów używać, aby wykonać łatwo i sprawnie wysoko uniesioną grzywkę typu "daszek".

Dla stylistów fryzur, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie stylizacji fryzur i chcą pracować na najlepszych produktach.

Dla stylistów fryzur, którzy pomimo wielu lat pracy jako stylista fryzur mają problem z doborem właściwych kosmetyków uwzględniając rodzaj włosa.

O mnie

   Nzywam się Gosia Herczyńska i pracuję od 7. lat jako stylistka fryzur ślubnych. Wykonałam w tym czasie ponad tysiąc fryzur. Uczestniczyłam w szkoleniach ikon w świecie fryzur takich jak Ulyana Aster, Alena Fomina czy Antonina Romanova, dzięki którym rozwinęłam swój zmysł estetyczny.

Uczestniczyłam w szkoleniach z zakresu marketingu u takich osób jak Magdalena Pawłowska oraz Agata Koman. Kieruję się myślą, że w obecnych czasach prowadząc własny biznes beauty należy zadbać o to by nasza marka była silna, a social media przyciągały klientów. Tego uczę na swoich szkoleniach

Najważniejsze w mojej pracy podczas wykonywania fryzur jest dla mnie robienie trwałych i współczesnych fryzur zgodnych z aktualnymi trendami stawiając przy tym na pierwszym miejscu preferencje klientek. 

Pracując w zawodzie 7 lat zmagałam się z takimi problemami jak Ty teraz. Wiem jakie są palące problemy naszej branży. Mam na nie rozwiązania i chętnie Ci je pokażę. 

    

Opinie moich klientek

Odbierz za darmo poradnik " Najlepsze produkty do stylizacji fryzur" i zacznij udoskonalać swoje fryzury już dziś !